56,5 x 38 cm (arkusz, krawędzie rwane)
druk
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "16/100" (ołówkiem);
znak wodny p. d.: "Arches / FRANCE";
napis tłoczony l. d.: "GEORGES / ISRAEL / EDITEUR";
- pieczątka: "Art Gallery New York / 530 West 25th Street / New York NY 10001";
- pieczątka: "Leo Castelli / NEW YORK"