Zdziczała Orkiestra

ID: 3915

1 200 zł

24,7 x 66,2 cm (wym. grafiki)

akwaforta, sucha igła

Sygnatura

sygn. i dat. p.d.: „Kacper Bożek XIV / XXI”

Datowanie

2014

oznaczenie egz. l.d.: „11/100″; napis dolny środek: „Zdziczała Orkiestra”

David

CENA : 6 200 zł