Zapis monochromatyczny

ID: 1351

ok. 38 x 57 cm (arkusz); 24,3 x 35,4 (odcisk płyty)

akwaforta, akwatinta/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati – Haubenstock 71" (ołówkiem)

Datowanie

1971

oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł