Zakochani, 1922
Klimt Gustav (1862-1918)
ID: 5930
27 x 20 cm (arkusz)
litografia
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "GVSTAV / KLIMT"
Datowanie
1922
Proweniencja
na odwrocie wklejka z informacjami o pracy w języku niemieckim;
egzemplarz: "146/375" (nakład jednorazowy)
Wydane przez:
Hermes, Wiedeń 1922 (za zgodą spadkobierców w jednorazowym nakładzie 375 numerowanych egzemplarzy).