USA 1981
Haring Keith (1958-1990)
ID: 4934
70 x 50 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Keith Haring"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "88/150";
stempel z płyty z logo l. d.: "THE KEITH HARING FOUNDATION INC.";
pieczęć tłoczona z logo l. d.: "THE KEITH HARING FOUNDATION INC."