Upiorna Melodia

ID: 3913

1 200 zł

34,6 x 49,6 cm (wym. grafiki)

miękki werniks, akwaforta, sucha igła

Sygnatura

sygn. i dat. p.d.: „Kacper Bożek XIV / XXI”

Datowanie

2014

oznaczenie egz. l.d.: „14/100″; napis dolny środek: „Upiorna Melodia”

David

CENA : 6 200 zł