Upiorna Melodia
Bożek Kacper (1974-)
ID: 3913
34,6 x 49,6 cm (wym. grafiki)
miękki werniks, akwaforta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p.d.: „Kacper Bożek XIV / XXI”
Datowanie
2014
oznaczenie egz. l.d.: „14/100″; napis dolny środek: „Upiorna Melodia”