164,5 x 110 cm (wymiar pojedynczej pracy)
serigrafia
Sygnatura
sygn. p. d.: "Yokoo" (ołówkiem)
"Catalogue Raisonné: Tadanori Yokoo", The Complete Prints.
Datowanie
1990
oznaczenie egzemplarza l. d.: "3/100" (ołówkiem)
Proweniencja
kolekcja prywatna, Chiny
Zestaw trzech prac:
1. Saint Michael Archangel - Take Wing, Ye Vengeful Spectre!
2. Saint George - Divine Symbol
3. Saint Michael Archangel - Success Through Aspiration