Tryptyk

ID: 6716

Proweniencja

kolekcja prywatna, Chiny

164,5 x 110 cm (wymiar pojedynczej pracy)

serigrafia

Sygnatura

sygn. p. d.: "Yokoo" (ołówkiem)

"Catalogue Raisonné: Tadanori Yokoo", The Complete Prints.

Datowanie

1990

Zestaw trzech prac:

1. Saint Michael Archangel - Take Wing, Ye Vengeful Spectre!

2. Saint George - Divine Symbol

3. Saint Michael Archangel - Success Through Aspiration

oznaczenie egzemplarza l. d.: "3/100" (ołówkiem)