Tak, to jest to co myślisz, że jest II

ID: 3546

38,5 x 56 cm

fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Zbigniew Libera / Tak, to jest to co myślisz, że jest 2017 / 030 3/3"

Datowanie

2017