Tak, to jest to co myślisz, że jest II
Libera Zbigniew (1959-)
ID: 3546
38,5 x 56 cm
fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Zbigniew Libera / Tak, to jest to co myślisz, że jest 2017 / 030 3/3"
Datowanie
2017