Tak, to jest to co myślisz, że jest I

ID: 3541

38,5 x 56 cm

fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Zbigniew Libera 2017 / Tak, to jest to co myślisz, że jest / 040 3/3"

Datowanie

2017

David

CENA : 6 200 zł