Światło III
Biczak Marlena (1989-)
ID: 3839
64 x 98 cm (wym. grafiki)
akwatinta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "MBiczak 2015"
Datowanie
2015
oznaczenie egzemplarza l. d.: "11/100"; napis dolny środek: "ŚWIATŁO III"