Śnieżne kwiaty

ID: 4758

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

35,5 x 26,3 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn., dat. i opisany z płyty p. d. (w kompozycji): "Fleurs de Neige Henri Matisse / 1951"

na odwrocie arkusza napis: "FLEURS DE NEIGE" oraz "9 [w kole] + 10 [w kole] 1 x / H. Bräuer / 0171/2124160" (ołówkiem);

na odwrocie oprawy napis: "VÉGÉTAUX"

Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1958.