Śnieżne kwiaty
Matisse Henri (1869-1954)
ID: 4758
35,5 x 26,3 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn., dat. i opisany z płyty p. d. (w kompozycji): "Fleurs de Neige Henri Matisse / 1951"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
na odwrocie arkusza napis: "FLEURS DE NEIGE" oraz "9 [w kole] + 10 [w kole] 1 x / H. Bräuer / 0171/2124160" (ołówkiem);
na odwrocie oprawy napis: "VÉGÉTAUX"
Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1958.