Sen zimowy
Klee Paul (1879-1940)
ID: 2162
22,7 x 35 cm w św. p-
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Klee "(częściowo czytelnie)
Grafika pochodzi z trzeciego numeru znanego francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1937 roku.