Sen zimowy

ID: 2162

22,7 x 35 cm w św. p-

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Klee "(częściowo czytelnie)

Grafika pochodzi z trzeciego numeru znanego francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1937 roku.

David

CENA : 6 200 zł