Rozdarcie

ID: 4942

2 000 zł

Proweniencja

50 x 70 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Keith Haring"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "50 (90?)/150";

stempel z płyty z logo l. d.: "THE KEITH HARING FOUNDATION INC.";

pieczęć tłoczona  z logo l. d.: "THE KEITH HARING FOUNDATION INC."

David

CENA : 6 200 zł