Rolling Stone

ID: 3522

16,5 x 25 cm w św. p-p.

brom, papier fotograficzny

Sygnatura

sygn. monogramem p. d.: "KK"

Datowanie

2008

napis i oznaczenie edycji l. d.: "Rolling Stone II/X"