Rolling Stone
Kaczmarek Krzysztof (1969-)
ID: 3522
16,5 x 25 cm w św. p-p.
brom, papier fotograficzny
Sygnatura
sygn. monogramem p. d.: "KK"
Datowanie
2008
napis i oznaczenie edycji l. d.: "Rolling Stone II/X"