Red Roofs, 2022

ID: 5788

Proweniencja

63,7 x 48,3 cm w św. p-p. (arkusz);

fotografia barwna/papier Baryta MONO 290

Datowanie

2022

na odwrocie autorski certyfikat autentyczności z odręczną sygnaturą oraz wklejka z tekstem w języku angielskim; edycja: 2/5 + 2 A.P.