Przyjaciele

ID: 2720

45,2 x 56,3 cm w świetle ramy

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: J. Robakowski / 80

Datowanie

1980

Fotografia to obszar intensywnych poszukiwań i artystycznych prowokacji Józefa Robakowskiego. Artysta tworzył fotoobiekty, eksperymentował z formą i językiem fotografii, był współzałożycielem Grupy Krąg, grupy Zero-61 czy Warsztatu Formy Filmowej i Telewizyjnej Grupy Twórczej Stacja Ł. Przedstawiona praca to przykład fotografii klasycznej, portretowej, odbiegającej od awangardowego stylu artysty

David

CENA : 6 200 zł