Przestrzeń określona

ID: 3240

49,2 x 61,8 cm

fotografia czarno-biała, brom

Sygnatura

sygn. p. d. poniżej fotogramu: A Mikołajczyk (tuszem)

Datowanie

1979

napis prawy dół: PRZESTRZEŃ OKREŚLONA / 1979 / DEFINITE SPACE