Potok - praca dwustronna

ID: 4332

Proweniencja

34,4 x 52,2 cm w świetle ramy

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "andré masson"

na odwrocie kompozycja abstrakcyjna

Grafika wykonana dla Tériade przez F. Mourlot, Paryż 1952.

Stan zachowania: zagięcie papieru

David

CENA : 6 200 zł