Portret - praca dwustronna

ID: 4330

Proweniencja

35,3 x 26,3 cm (arkusz)

litografia

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty l. d.: "Henri Matisse / 7/38"

na odwrocie litografia barwna Paula Klee przedstawiająca głowę dziecka

Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1939.