Portret podwójny

ID: 2714

; 46,5 x 56,5 cm w świetle ramy

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: J. Robakowski / 80

Datowanie

1980

David

CENA : 6 200 zł