Portret mężczyzny i kobiety

ID: 2195

Proweniencja

26,4 x 38,9 cm

fotografia bromowa, sepiowana

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

-Mrázková D., "Jan Saudek, Slovart", 2014. -Mrázková D., "Jan Saudek. Theater des Lebens", Panorama, 1991.

na fotografii napis: "Portrait of Woman & Man / (Girls crying - males just pay no care)" na odwrocie: "# 326 / Image No. 326 Print No. 22/50 / Image Date 1984 Date Printed 1989 [?] / © Jan Saudek / 84.474 I"