Na dosah

ID: 6639

13 000 zł

Proweniencja

38,5 x 27,5 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. l. d.: "JAN SAUDEK"

napis u dołu: "» Na dosah « Model print - PRINT FINISHED: NOVEMBER 15, 1916"

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.
Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.