Pod spodem

ID: 3262

78 x 107,3 cm

akwatinta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: M. Biczak 2014 (ołówkiem)

Datowanie

2014

napis u dołu: „pod spodem” (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł