Pod spodem
Biczak Marlena (1989-)
ID: 3262
78 x 107,3 cm
akwatinta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: M. Biczak 2014 (ołówkiem)
Datowanie
2014
napis u dołu: „pod spodem” (ołówkiem)