Płacząca

ID: 971

22,2 x 16,5 cm w św. p-p.

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: Image No. / 103 Print No. / 25/50 / Image Date / 1974 Date Printed / 1981 / © Jan Saudek 1981 / 178.030.3.14 198/.243 [?]

Proweniencja:

– kolekcja prywatna, Praga

– kolekcja prywatna, Warszawa