Piknik

ID: 4326

Proweniencja

34,2 x 52,3 cm w św. p-p.

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "F. L - 43-51"

Grafika pochodzi z numeru 27-28 znanego francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1952 roku.