Piknik
Léger Fernand (1881-1955)
ID: 4326
34,2 x 52,3 cm w św. p-p.
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "F. L - 43-51"
Proweniencja
Grafika pochodzi z numeru 27-28 znanego francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1952 roku.