Piknik

ID: 2159

22,7 x 35 cm w św. p-p

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: F. L 43-51

Grafika pochodzi z numeru 27-28 znanego francuskiego pisma "Reuve Verve”, wydanego w 1952 roku.

David

CENA : 6 200 zł