Pierwsza dzielnica Paryża

ID: 4380

Proweniencja

kolekcja prywatna, Belgia

31,4 x 47,4 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Alechinsky 1983" (ołówkiem)

Grafika reprodukowana w katalogu: Alechinsky P., Lascault G., Arrondissements. Randonnées lithographiques sur plans municipaux de la Ville de Paris avec, pas à pas, leurs légendes, Repères, s. 9.

Datowanie

1983

oznaczenie egzemplarza l. d.: "XI/XX" (ołówkiem);

u dołu autorski tekst (słabo czytelny)

David

CENA : 6 200 zł