Hayden Henryk (1883-1970)
ID: 3559
54,3 x 73 cm w świetle ramy
litografia barwna/papier bawełniany Arches
Sygnatura
sygn. p. d.: "Hayden" (czarną kredką)
znak wodny u góry: "Arches "