Pastuch Kosmosu

ID: 3801

49,5 x 81,5 cm (wym. grafiki)

akwaforta, akwatinta, sucha igła

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XV; XXI"

Datowanie

2015

napis dolny środek: "PASTUCH KOSMOSU"; oznaczenie egzemplarza l. d.: "10/100"

David

CENA : 6 200 zł