Pastuch Kosmosu
Bożek Kacper (1974-)
ID: 3801
49,5 x 81,5 cm (wym. grafiki)
akwaforta, akwatinta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XV; XXI"
Datowanie
2015
napis dolny środek: "PASTUCH KOSMOSU"; oznaczenie egzemplarza l. d.: "10/100"