Panda - projekt dla WWF

ID: 4896

Proweniencja

57 x 38 cm (arkusz, krawędzie rwane)

druk

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "5/100" (ołówkiem);

znak wodny p. d.: "Arches / FRANCE";

napis tłoczony l. d.: "GEORGES / ISRAEL / EDITEUR";

- pieczątka: "Art Gallery New York / 530 West 25th Street / New York NY 10001 [napis rozmyty]";

- pieczątka: "Leo Castelli / NEW YORK"