Orfeusz
Masson André (1896-1987)
ID: 4806
62 x 48 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Andre Masson"
Proweniencja
Galeria Liage, Belgia
napis tłoczony l. d.: "EURO ART";
na odwrocie napis: "Litographie / Andre Masson / ORPHEUS / EUROPART 1972 Paris / printed JOBIN"