Orfeusz

ID: 4806

Proweniencja

Galeria Liage, Belgia

62 x 48 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Andre Masson"

napis tłoczony l. d.: "EURO ART";

na odwrocie napis: "Litographie / Andre Masson / ORPHEUS / EUROPART 1972 Paris / printed JOBIN"