Noc dzień noc
Bożek Kacper (1974-)
ID: 1544
49,5 x 32,7 cm (odcisk płyty); ok. 67 x 47,3 cm (arkusz)
akwaforta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVIII / XXI" (ołówkiem)
Datowanie
2018
oznaczenie egzemplarza l. d.: 7/100 (ołówkiem);
napis u dołu: NOC DZIEŃ NOC (ołówkiem)