Nierealne pojawienie się Muzy
Siudmak Wojciech (1942-)
ID: 3542
89,7 x 62,3 cm
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: W. SIUDMAK (ołówkiem)
napis u dołu: Apparition irreel de la Muse (ołówkiem)