Nierealne pojawienie się Muzy

ID: 3542

89,7 x 62,3 cm

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: W. SIUDMAK (ołówkiem)

napis u dołu: Apparition irreel de la Muse (ołówkiem)