Niebieski
Matisse Henri (1869-1954)
ID: 4832
35,6 x 26,3 cm (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty u dołu: "H MATISSE 52"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1958.