Myszka Miki
Warhol Andy (1928-1987)
ID: 5534
60 x 60 cm
technika mieszana, litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty l. d.: "Andy Warhol"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza u dołu: "383/2400" (ołówkiem);
na odwrocie pieczęć: "CMOA" (The Carnegie Museum of Art) oraz naklejka hologramowa