Myszka Miki
Havadtoy Sam (1952-)
ID: 3484
57 x 77 cm w św. p-p
sitodruk, technika mieszana
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: Sam Havadtoy / 2013
Datowanie
2013