Myszka Miki

ID: 3484

57 x 77 cm w św. p-p

sitodruk, technika mieszana

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: Sam Havadtoy / 2013

Datowanie

2013

David

CENA : 6 200 zł