Motyw z Odyseji Kazandzakisa

ID: 4802

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

30 x 23,5 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

Litografia do Odysei Kazandzakisa - bohaterskiego eposu greckiego pisarza, poety i dramaturga Nikosa Kazandzakisa, będąca nawiązaniem do Odysei Homera i jej dalszym ciągiem.