Monika z tulipanami
Wesselmann Tom (1931-2004)
ID: 5572
50 x 70 cm (arkusz)
technika mieszana, litografia barwna
Sygnatura
sygn. w druku p. d.: "Tom Wesselmann"
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "205/450" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona l. d.: "S. P. A. D. E. M. / Paris"
na odwrocie naklejka hologramowa