Mercedes-Benz W 125, 1989
Warhol Andy (1928-1987)
ID: 5902
42,8 x 36 cm (arkusz)
druk litograficzny barwny
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"
Datowanie
1989
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "311/1000" (ołówkiem);
na odwrocie pracy pieczątka Carnegie Muzeum of Art, Pittsburgh: "CMOA";
na odwrocie oprawy wklejka z informacjami o pracy w języku angielskim