Martwa natura z kieliszkiem
Buffet Bernard (1928-1999)
ID: 5360
30,5 x 23,5 cm św. p-p.
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. g.: "Bernard Buffet"
Buffet B., "Lithographs I", F. Mourlot, 1968, nr 111.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Nowy Jork