Martwa natura z kieliszkiem

ID: 5360

Proweniencja

kolekcja prywatna, Nowy Jork

30,5 x 23,5 cm św. p-p.

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty p. g.: "Bernard Buffet"

Buffet B., "Lithographs I", F. Mourlot, 1968, nr 111.