Marilyn Monroe

ID: 5522

4 000 zł

Proweniencja

60 x 60 cm

technika mieszana, litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "236/2400" (ołówkiem);

na odwrocie pieczątka Carnegie Museum of Art, Pittsburgh: "CMOA"