Maniakalna potrzeba komfortu

ID: 3051

48 x 78,2 cm

akwaforta, akwatinta, sucha igła

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVI / XXI"

Datowanie

2016

napis dolny środek: "MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU"