Maniakalna potrzeba komfortu
Bożek Kacper (1974-)
ID: 3051
48 x 78,2 cm
akwaforta, akwatinta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVI / XXI"
Datowanie
2016
napis dolny środek: "MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU"