Malarz
Saudek Jan (1935-)
ID: 3704
29,5 x 23,7 cm
fotografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"
opisany u dołu: "# 364 » The Painter « Model Print lee [?] PRINT FINISHED MARCH. 1, 1888 [?]"; na odwrocie: "# 364 THE PAINTER 89.13 II"
Proweniencja