Malarz

ID: 3704

Proweniencja

29,5 x 23,7 cm

fotografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

opisany u dołu: "# 364 » The Painter « Model Print lee [?] PRINT FINISHED MARCH. 1, 1888 [?]"; na odwrocie: "# 364 THE PAINTER 89.13 II"