Les Cometes
Kandinsky Vassily (1866-1944)
ID: 3564
34,7 x 25,5 cm w św. p-p.
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na płycie monogramem l. d.: "V K 38"
napis na odwrocie: "cometes"; Litografia wydana przez Murlota Freres w Paryżu dla Reuve Verve. Verve nr 2 z 1938 roku.