Les Cometes

ID: 3564

34,7 x 25,5 cm w św. p-p.

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na płycie monogramem l. d.: "V K 38"

napis na odwrocie: "cometes"; Litografia wydana przez Murlota Freres w Paryżu dla Reuve Verve. Verve nr 2 z 1938 roku.