Księżyc
Masson André (1896-1987)
ID: 2167
34,5 x 24,5 cm w św. p-p
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. z płyty l. d.: "andré masson"
Grafika pochodzi z francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1938 roku
Grafika pochodzi z francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1938 roku; na odwrocie napis: lune / LITHOGRAPHIE PAR ANDRÉ MASSON