Księżyc

ID: 2167

34,5 x 24,5 cm w św. p-p

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty l. d.: "andré masson"

Grafika pochodzi z francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1938 roku

Grafika pochodzi z francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1938 roku; na odwrocie napis: lune / LITHOGRAPHIE PAR ANDRÉ MASSON