Król - praca dwustronna

ID: 4858

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

35,3 x 53 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty monogramem p. d.: "HM"

- sygn. z płyty monogramem: "HM";

- kompozycja barwna

- napis drukowany: "LA TRISTESSE DU ROI / PAR / HENRI MATISSE"

Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1958.

Stan zachowania: zagięcie papieru