Kompozycja z portretem kobiety i kwiatami w wazonie

ID: 4779

2 800 zł

Proweniencja

Blois, Francja

54,8 x 75 cm w świetle ramy (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "CARZOU 71" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "72/175" (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł