Kompozycja z portretem kobiety i kwiatami w wazonie
ID: 4779
Carzou właśc. Garnik Zulumian Jean (1907-2000)
ID: 4779
54,8 x 75 cm w świetle ramy (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "CARZOU 71" (ołówkiem)
Proweniencja
Blois, Francja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "72/175" (ołówkiem)