Kompozycja abstrakcyjna
Kandinsky Vassily (1866-1944)
ID: 1183
34,7 x 55 cm w św. p-p.
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. monogramem z płyty l. d.: "K V / 25"
Grafika pochodzi z numeru 118 francuskiego czasopisma artystycznego „Derrière le Miroir”, wydanego w 1960 roku.