Kompozycja abstrakcyjna

ID: 1183

34,7 x 55 cm w św. p-p.

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. monogramem z płyty l. d.: "K V / 25"

Grafika pochodzi z numeru 118 francuskiego czasopisma artystycznego „Derrière le Miroir”, wydanego w 1960 roku.

David

CENA : 6 200 zł