Koła
Rebeyrolle Paul (1926-2005)
ID: 4386
37,5 x 55,5 cm
litografia barwna
Stan zachowania: na środku pionowe zgięcie papieru
Proweniencja
na odwrocie drukowany tekst w języku francuskim.