Koła

ID: 4386

Proweniencja

37,5 x 55,5 cm

litografia barwna/papier

na odwrocie drukowany tekst w języku francuskim.

Stan zachowania:

na środku pionowe zgięcie papieru

David

CENA : 6 200 zł