Kobiety

ID: 4868

Proweniencja

ok. 65,5 x 47 cm (arkusz, krawędzie rwane)

akwaforta

Sygnatura

sygn. p. d.: "Leonor Fini" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "84/250" (ołówkiem);

na odwrocie arkusza oznaczenia ołówkiem;

na odwrocie pracy wklejka z opisem grafiki w języku niemieckim